BEKLEDIGIM YARDIMI ALAMIYORUM

Daha önce birden cok sorun yasadım hepsini dile getirmeye çalıştım fakat bir türlü istedigim cevaplar gelmedi ama sorunları cozdum gıbı sadece suan bırsey sormak ıstıyorum daha yeniyim bu anlamda 2 haftadır ugrasmaya calısıyorum apm'le fakat ıcıne gırdıkce sorunlar buyuyor quadcoptere pili bagladıgım zaman bır kasılma meydana gelıyor motorlarda bunu boyle degıldı motorlar calısmadıgı haldeyken cok ıyıde pılı bagladıgım zaman kasılıyorlar bunun nedenı ne olabılır 2.side prearm:need3dfix bunu bır turlu gecemedım defalarca usanmadan compass calibration yapıyorum ama bir turlu dogru sonuc alamadım yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler abiler.

You need to be a member of diydrones to add comments!

Join diydrones

Email me when people reply –

Replies

• stabilize modda compass calibration yapamıyorum malasef anlamadım sorun ney bide esc calibration yaparken soyle bir sey oluyor ılk basta kumanda gaz kolu en yukarda pili takıyorum beep sesleri geliyor pili cıkarıp taktıgımda motorları gormuyor yanii ard ardaa beep beep hıc susmadan ses gelıyor boyle ve son birşey kumanda icin trim ayarları sıfırmı olmalı tesekkurler abi ilginden dolayı

• pixhawk  mı kullanıyorsunuz

• full throttle trimler sıfırlanmış olarak pili takıyorsunzu

apm pixhawk trafik polisi gibi kırmızı mavi seri bir şekilde açılması gerekir

hiç throttle bozmadan pili çıkarıp tekrar bağlarsanız escler eğer apm ise escle direkt hafızaya alır max gazı, eğer pix hawk ise her fişi bağladığınızda arm butonuna basmalısınız.

esclerden max  ı hafızaya alınca minimuma getirin tekrar onay seslerini duyacaksınız işlem bu

• merhabalar, sorununuza bakılırsa ucus modlarından gps destekli ucus modlarını seciyorsanız ve açık alanda değilseniz gps 3d yerini bulmadan yazılıma göre motorları çalıştırmanıza izin vermez.

This reply was deleted.